Saare Konsultatsioonid OÜ vahendusel jagab enda teadmisi ja kogemusi  ettevõtte omanik Tarmo Vipre.

Ettevõtte omanik elab küll Saaremaal, kuid teenust osutatakse vajadusel üle Eesti.

Tarmo Viprel on unikaalsed kogemused alates 2004 aastast, mis puudutavad finantseerimist, erinevate äriplaanide (esimene tellimustööna kirjutatud äriplaan sai kirjutatud 2001 aastal Viimsi SPA ehituse rahastuse leidmiseks) ja projektide kirjutamist ja koostamist, inimeste juhtimist ja ettevõtete käivitamist ja juhtimist.

Tarmol on:

0 aastat
müügikogemust
0 aastat
panganduskogemust (ettevõtete finantseerimine)
0 aastat
juhtimiskogemust
0 aastat
ettevõtluskogemust

Tarmo endast:

Olen kogu elu elanud Saaremaal.

Sündinud 1979 aastal

Keskhariduse omandasin Kuressaare Gümnaasiumis

Kõrghariduse Estonian Business School’is

Pangandus 2004-2017

2004 aastal asusin tööle Hansapanka Saaremaa ärikliendihalduriks, kus minu ülesandeks oli olla vastaspooleks Saare maakonna ettevõtetele ja peamiselt tegeleda nende finantseerimisküsimustega. Tegelesin kõikide ettevõtetega, st alates startupidest kõige suuremateni välja.

2011 aastast asusin juhtima Põhja regiooni (Pärnu-, Lääne-, Järva-, Rapla-, Lääne-Viru-, Hiiu- ja Saaremaa) ärikliendisuhete osakonda, juhtides maakondades asuvaid ärikliendihaldureid.

Panganduses olen pidevalt olnud seotud ettevõtetega ja nende finantseerimisega (äriplaanide analüüs ja projektide kirjutamine krediidikomiteedesse). Töö eeldas igapäevast suhtlust enda piirkonna ettevõtetega, mis andis väga hea pildi erinevatest valdkondadest, ettevõtetest, juhtidest jm. Lisaks olin pangas mitmete krediidikomiteede liige, mis tegelesid üle Eesti tegutsevate ettevõtete laenutaotlustega.

Ettevõtlus 2013 – …

2013 aastast olen olnud seotud pereettevõttega, mis tegeleb Saaremaal asuva Mändjala Kämpingu opereerimisega. Mändjala Kämping on Saaremaa suurim majutusasutus, kus on üle 300 voodi, lisaks ööbivad inimesed telkides ja matkaautodes.

Antud ettevõttes on tulnud tegeleda kõikide teemadega, mis igas ettevõttes ette tuleb (sh pangast laenu küsimine, toetuste taotlemine) ja see on andnud väga ülevaate, kuidas ettevõtet käivitada ja käigus hoida.